Drukuj

7-09.05. lub 11-13.05.2018 - Wiśniowa Góra - Szkolenie doskonalące dla przewodników psów służbowych.

Super User. Opublikowano w aktualności

Polski Związek Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych organizuje kolejne szkolenie doskonalące dla przewodników psów służbowych, którego celem jest podniesienie wartości użytkowej psów oraz wzajemna wymiana doświadczeń między przewodnikami z różnych służb mundurowych.

Do uczestnictwa w szkoleniu zaprosiliśmy funkcjonariuszy i żołnierzy z Policji, Żandarmerii Wojskowej, Służby Więziennej, SOK, Służby Ochrony Państwa, Wojska Polskiego, Izb Administracji Skarbowej oraz Straży Miejskich. Prowadzącymi zajęcia będą doświadczeni instruktorzy ze służb mundurowych m.in. z Policji, SW, PZIiPPS.

Gorąco pragnę zaprosić do udziału w szkoleniu osoby zajmujące się problematyką psów służbowych, przewodników z psami oraz hodowców psów urzytkowych. Zapraszamy do udziału w wszkoleniu osoby cywilne które pragną przeprowadzić trening z psem z agresji na pozorancie ubranym w kombinezon do pełnego gryzienia.

Szkolenie odbędzie się w dwóch turach (do wyboru):

  • I tura w dniach 7-9.05.2018 (możliwość przyjazdu w dniu 06.05.2018

    w godzinach popołudniowych)

  • II tura w dniach 11-13.05.2018 (możliwość przyjazdu w dniu 10.05.2018

    w godzinach popołudniowych)

Tematyka szkolenia:

psy specjalistyczne: wyszukiwanie zapachu materiałów wybuchowych oraz narkotyków w pomieszczeniach użyteczności publicznej, odzwierciedlające lokale wyborcze oraz praca w pomieszczeniach mieszkalnych i pojazdach mechanicznych

psy patrolowe: doskonalenie pracy psa przy obronie i ataku pozoranta ubranego w kombinezon ringowy oraz w kombinezon „cywilny”, praca z agresji na kilku pozorantów w sytuacjach odzwierciedlających różne przypadki pracy z psem w służbie

Szkolenie odbędzie się w miejscowości Wiśniowa Góra, gm. Andrespol, woj. Łódzkie, blisko obwodnicy Łodzi.

Koszt szkolenia 1 osoby: 70 zł/1 doba (w tym nocleg, śniadanie, obiad; kolacja we własnym zakresie) oraz jednorazowa opłata organizacyjna w wysokości 100 zł/1 osoba dla służb mundurowych lub 150 zł 1 osoba dla osób cywilnych. Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmowane są do dnia 25.04.2018 bezpośrednio do Prezesa Zarządu telefon:
+48 508 805 007, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przewodnicy  biorący udział w zajęciach z psami proszeni są o zabranie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.