• Gościem specjalnym szkolenia będzie John C. Burnam
  • UWAGA !!! Zapisy na specjalistyczny kurs z technik linowych z psami. Czytaj...

Drukuj

22-24.10.2019 - Sielpia - Szkolenie dla Przewodników Psów Służbowych

Super User. Opublikowano w aktualności

   Polski Związek Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych organizuje kolejne szkolenie doskonalące dla przewodników psów służbowych ze wszystkich służb mundurowych, którego celem jest podniesienie wartości użytkowej psów, umiejętności praktycznej pracy przewodnika z psem, doskonalenie technik pozorowania dla pozorantów oraz wzajemna wymiana doświadczeń między przewodnikami z różnych służb mundurowych.

   Gorąco pragniemy zaprosić do udziału w szkoleniu osoby zajmujące się kynologią służbową oraz przewodników psów patrolowych, bojowych, wartowniczych wraz z psami, przewodników psów do wykrywanie zapachu narkotyków wraz z psami oraz przewodników psów do wykrywania zapachu materiałów wybuchowych wraz z psami. Dla psów patrolowych, bojowych i wartowniczych będą to zajęcia doskonalące na tzw. kombinezon „do cywila” oraz mające na celu zapoznanie się z technikami pracy pozoranta i pracy psów na powyższym kombinezonie. Zajęcia prowadzić będzie Martin Toth ze Słowacji wraz z pozorantem. Przewidziana jest także prezentacja sprzętu do pozorowania firmy „Polytanu”. Zajęcia odbywać się będą na bazie pomieszczeń mieszkalnych, magazynowych, sal narad, lokali gastronomicznych oraz pojazdów. Prowadzić je będą instruktorzy z Ośrodków Szkoleń służb mundurowych w Polsce oraz instruktor ze Słowacji.

   Szkolenie odbędzie się w dniach 22-24.10.2019 (możliwość przyjazdu w poniedziałek 21.10.2019 w godzinach popołudniowych) na bazie Ośrodka Wypoczynkowego „Łucznik” Sielpia Wielka ul.Spacerowa. Koszt szkolenia 1 osoby: 75,00 zł/1 doba (w tym nocleg, śniadanie, obiad; kolacja we własnym zakresie) oraz jednorazowa opłata organizacyjna w wysokości 110,00 zł dla służb mundurowych oraz Członków PZIiPPS; dla osób cywilnych oplata organizacyjna wynosi 150,00 zł.

   Zgłoszenia udziału w szkoleniu proszę przesyłać do dnia 15.10.2019 bezpośrednio do Prezesa Zarządu telefon: ‪+48 508 805 007‬, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Przewodnicy biorący udział w zajęciach z psami proszeni są o zabranie aktualnego zaświadczenia o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.